Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

Juma

skóry

garbowanie skór

skóry roślinne

dwoiny bydlęce welur

dwoiny lakierowane

skóry świńskie licowe

podszewki swinskie foliowane

podszewkowe do obuwia

licówki świńskie

skóry do produkcji obuwia pantofli

artykuły szewskie

Sieradz

Łudź

   
 
 
 
  GARBARNIA
   
 
 
 
   O FIRMIE
 
 
Garbarnia "JUMA" sp. z.o.o rozpoczęła działalność w 1998 r. Na początku działalności zajmowała się produkcją obuwia damskiego. Po 10 latach produkcji obuwia i wieloletnim doświadczeniu firma rozwinęła swoją działalność w branży garbarskiej.
Początkowo skóry wytwarzane były wyłącznie na własne potrzeby produkcyjne. 
Nowe technologie oraz nowoczesny park maszynowy w działalności garbarni pozwolił nam na dynamiczny rozwój w branży skórzanej. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi skórami postanowiliśmy ograniczyć produkcję obuwia i skupić całą uwagę na garbarni.


Dziś produkujemy skóry w różnych technologiach i różnych wykończeniach.
Jesteśmy otwarci na kontakty handlowe z innymi producentami skór i firmami chemicznymi, zarówno jeśli chodzi o najnowsze technologie jak i sprawy związane z marketingiem i zarządzaniem.
Mamy szerokie kontakty z garbarniami, producentami maszyn, firmami chemicznymi we Włoszech i w Niemczech. Dzięki temu zawsze proponujemy skóry najwyższej jakości zgodne z obowiązującymi trendami mody. Nasze doświadczenie i nowe technologie pozwalają nam na wytwarzanie produktów wysokiej jakości. Jesteśmy otwarci na współpracę i sugestie z Państwa strony.