O firmie

Garbarnia "JUMA" sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1998 r. Na początku działalności zajmowaliśmy się produkcją obuwia damskiego. Po 10 latach produkcji obuwia i nabyciu wieloletniego doświadczenia, firma rozwinęła swoją działalność w branży garbarskiej.

Początkowo, nasze skóry wytwarzane były wyłącznie na własne potrzeby produkcyjne. Inwestycje w nowe technologie oraz w zaawansowany park maszynowy segmentu garbarskiego, pozwoliły nam na dynamiczny rozwój w branży skór naturalnych. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi skórami, postanowiliśmy ograniczyć produkcję obuwia i skupić całą uwagę na garbarni.

Dziś produkujemy skóry naturalne, o różnorodnych wykończeniach, przy wykorzystaniu sprawdzonych technologii. Nasza wieloletnia praca i doświadczenie, pozwoliły zbudować nam szeroką sieć kontaktów z garbarniami, producentami maszyn i firmami chemicznymi, zarówno w kraju, jak i zagranicą (przede wszystkim we Włoszech i w Niemczech). Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu skóry o wysokiej jakości, zgodne z najświeższymi trendami w świecie mody.

Dlaczego skóra naturalna?

Nasza garbarnia zajmuje się produkcją i obróbką wyłącznie skór naturalnych. Wyroby z takiej skóry cechują się najwyższą jakością, elegancją oraz wyjątkową wytrzymałością. Co więcej, skóra naturalna jest w pełni biodegradowalna, a więc dużo bardziej ekologiczna niż tak zwana „skóra syntetyczna”.

W przypadku wykorzystania naszych skór do produkcji obuwia (co jest naszą specjalnością), odbiorca końcowy będzie mógł doświadczyć najwyższego komfortu. Skóra naturalna ma doskonałe właściwości odprowadzania wilgoci, co zapewnia mniejszą potliwość stopy. But ze skóry naturalnej cechuje się również dopasowaniem do kształtu stopy, dzięki czemu wraz z upływem czasu, staje się coraz bardziej wygodny.

Jesteśmy otwarci na kontakty handlowe z innymi producentami skór, dostawcami i firmami chemicznymi.